3D Mimari Görselleştirme

3d mimari görselleştirme, tasarımda 3. boyut, mimarinin vazgeçilmez parçası haline geldi. Artık mimari tasarımlar, 3d modelleme yöntemi ile proje aşamasında görücüye çıkıyor.

Mimari tasarım projelerinizi görsel hale getiriyoruz.

3d Mimari Görselleştirme

3d mimari görselleştirme, tasarımda 3. boyut, mimarinin vazgeçilmez parçası haline geldi. Artık mimari tasarımlar, 3d modelleme yöntemi ile proje aşamasında görücüye çıkıyor. 3d mimari modelleme hizmeti mimari tasarımları zenginleştiren hatta projelerin ufkunu açan bir yaratıcılıkla ilerlemeye devam ediyor. 2 boyutlu planlardan, 3. boyuta geçmek de belli bir birikim program bilgisi ve görsel olarak yaratıcı bir zihin gerektiriyor. Ebru yatkın ajans olarak biz, 3d mimari görselleştirme konusunda uzman ekibimizle, modern mimari modelleme, klasik mimari modelleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

3d Mimari Modelleme

3d mimari modelleme tasarımlarında yenilikçi çizgilerde, modelleme yapmak, doğru uygulama yöntemlerini benimsemek, tasarım verimliliği ve aynı zamanda 3d modellemeye değer katan unsurları bir arada bulundurmak da bir uzmanlık gerektiriyor. Mimari çizimleri 3d modelleme programlarıyla dönüştürüyoruz. Tasarım halindeki projeleri görselleştirerek potansiyel müşterilere ulaşmasında köprü oluyoruz. Yapılan 3d mimari görselleştirme işlerinden kataloglar, broşürler, reklam ve tanıtım işlerinde kullanılabilecek boyutlarda ve özelliklerde renderlar elde edilmektedir. Böylece yapılan 3d modellemeler, tanıtım faaliyetlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Özellikle ülkemizin lokomotif sektörü olan yapı ve inşaat sektörü için 3d mimari görselleştirme çok önemli bir yer tutmaktadır.

3d İnşaat Projeleri

3d inşaat projeleri, yapılan projelerin alıcıları ile ilk buluşması 3d modelleme ile olur. İnşaat projeleri için yapılan çizimler 3d modelleme ile görselleştirme işlemleri yapılan tasarımlar, tanıtım ve promosyon sürecinde bu faaliyetlerin yürütülebilmesinde en önemli rolü üstlenir. Yapılan çalışmalar sayesinde, basılı ve görsel medya ile yürütülen tanıtım faaliyetlerinin görsel iletişim kısmını 3d mimari görselleştirme oluşturur.  Yapılacak projeler daha inşaat aşamasındayken, satışının yapılmasında en önemli görsel iletişim rolünü üstlenir. Bu görsel iletişimi, modelleme ve görselleştirme boyutuna, çalışmaları gerçekleştirirken, yapılan bu 3d görselleştirme çalışmalarını, katalog tasarımı, broşür ve reklam tasarımlarına dönüştürüyoruz. Tam hizmet ajansı olmanın vermiş olduğu avantajla ayrıca bu işleri web sitesinden, online banner reklamlarına da dönüştürebiliyoruz. Böylece bütün tanıtım faaliyetleriniz için farklı yerler ile görüşmek zorunda kalmıyor, hızlı ve daha verimliliği yüksek işler elde edebiliyorsunuz. Tanıtım faaliyetlerinizi aksamadan profesyonel bir ekibimiz ile yön veriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaları inceleyin.

YUKARI