Dünyanın en büyük markalarından biri olan Hyundaı için ürün kataloğu, kendi kurumsal kriterlerine göre planlanarak tasarımı gerçekleştirilmiştir.
Dünya markası MITSUBISHI ELECTRIC için 2015 yılından bu güne, katalog tasarımları, 3d ürün ve sahne modellemeleri, grafik tasarımlar üretiyoruz.
Türkiyenin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan Mogul firmasının, fabrika içi ve dışında yapılan çekimlerle ürün kataloğu tasarlanmıştır.

KATALOG TASARIMI

Katalog Tasarımı reklam ve tanıtım açısından her zaman önemli olmuştur.

Görsel İletişim ve Pazarlama Aracı Olan Kataloglarınız İle Fark Yaratın...

Katalog Tasarımı firmaların ürün ve hizmetlerini nihai kullanıcı ve müşterilerine sunmalarında, ürün ve hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Katalog, firmaların reklam ve tanıtım mecrasıdır. Katalog Tasarımları çok dikkatli bir biçimde tasarlanmalı ve ürün ve hizmetler çok iyi bir biçimde belirtilmelidir.

Tanıtım materyali olmakla birlikte ürün ve hizmet pazarlamasında etkin bir rol üstlenen, pazarlama faaliyetlerini kolaylaştıran, ürün ve hizmet satışlarında etkin bir rol üstlenen yazılı ve görsel olarak, müşterin yaptığımız iş ve ürettiğimiz ürünler hakkında yada verdiğimiz hizmetlerin niteliği konusunda onlara bilgi veren basılı reklam ve tanıtım araçlarıdır.

Katalog, sadece tasarım olarak ele alınmamalı, iyi bir tasarımla birlikte gerçekleştirilecek olarak kaliteli baskı, katalog çalışmasının son noktası olmakla birlikte görsel bir iletişim ve pazarlama aracı olan katalog için bütünlük oluşturmalıdır.

Doğru grafik ve tasarım yapılmalıdır ki, ürün veya hizmetlerin anlaşılabilmesi kolaylaşsın, katalog incelenirken insanlar sıkılmasın. Sıkıcı bir katalog, kötü reklam ve kurumsal kimlik oluşmasında bir eksiklik demektir. Katalog Tasarımında renklerin, grafiklerin ve fotoğrafların uyumlu bir biçimde kullanılması kaliteli bir matbaa ve baskı şarttır. Ebru Yatkın Ajans olarak Biz Yaptığımız Katalog Çalışmalarını ve Katalog Tasarımlarını referanslarımız olarak kabul ediyoruz. Katalog Çalışmalarımızı Tasarım Atölyesi sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Katalog tasarımı çalışması yaptığımız alanlar şunlardır: moda kataloğu, endüstriyel kataloglar, ürün kataloğu, hizmet kataloğu, fuar kataloğu çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ürün ve hizmet pazarlaması ve ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ulaştırılmasında en önemli etken olan katalog çalışmalarınızı farklı konsept ve çizgilerle hazırlıyoruz. Pazarlama aracı ve satış yapılmasında bir adım önde olabilmeniz ürün ve hizmet tanıtımlarınızı en iyi şekilde yapabilmeniz adına en yüksek faydayı sağlayabilmeniz için ve en iyi tasarımları oluşturuyoruz

YUKARI