We’re into graphic design and development

IOS SLIDER
Kallyas Theme uses a powerful and highly customisable slider that can display all types of media along with a couple of awesome animated caption styles.
CREATIVE SLIDER
Based on Revolution Slider, an epic slider that now with it's 5.0 version release, is by far the most customisable slider on the market.
TRULY COMPLETE!
We always had this statement and we're keeping our promise. Beside a powerful yet easy to use frontend Page Builder, Kallyas has packed inside lots of sweet features that wait to be discovered.

WEB TASARIMI

Ürün ve hizmetleriniz tüm dünyaya tanıtın.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Tasarım...

Web Tasarımı ve Web Programlama yapıyoruz. Kurumsal web siteleri, flash web sitesi bireysel internet sitesi, e-ticaret sitesi, haber sitesi, portallar ve bloglar tasarlıyor ve programlıyoruz. İnternet Siteleri günümüzde en önemli kitle iletişim aracı olmuştur.

Firmaların ve kişilerin internet siteleri ile milyonlarca insana ulaşabildiklerini bilmeyenimiz yoktur. Web sitesi firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtmasında en güçlü iletişim, reklam ve tanıtım aracıdır.

Ebru Yatkın Ajans olarak kurumsal ve bireysel web tasarım ve web kodlama yani programlara sistemleri üzerinde yenilikçi çalışmalar yapıyoruz.

Yaptığımız web sitesi tasarımları hizmet verilen firma yada istenilen özelliklere göre, grafiksel alt yapı ile birlikte, flash animasyonlar, php, asp, css, html, xhtml gibi yazılım altyapıları ile destekleniyor.

Google optimizasyonu yapılan internet siteleri aynı zamanda google ile uyumlu yazılım ve çeşitli güncellemeler ile herzaman destekleniyor.

İsteyen firmalar için seo çalışması hizmeti de veriyoruz. Seo Çalışmaları ile ilgili ayrıntılı bilgiler web sitesi tasarımı bölümüde bulabilirsiniz. Tasarladığımız web sitelerin google üzerindeki bulunulabilirlik oranını yani page rank değerini arttırıyoruz.

Reklam maliyetlerinizi daha aşağıya çekerek, yapmış olduğunuz iş ile ve satmış olduğunuz ürünler için yapılan aramalarda daha ön planda ilk sayfalarda çıkmanızı sağlıyoruz.

YUKARI