TASARIM HİZMETLERİ

Ebru Yatkın Ajans kreatif tasarım, interaktif tasarım ve reklam tasarımları yapmaktadır.

Marka oluşturur kreatif ve interaktif tasarımlar yaparız.

Kurumsal kimlik, belirli aşamalardan geçirilerek kurumsal kimlik oluşturulması yapılmakta, kurumsal kimlik çalışmaları tamamlandıktan sonra firmanın markalama stratejilerine bağlı olarak marka tasarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Kurumsal Kimlik Oluşturma için başlıca yapılan tasarım faaliyetleri, logo tasarımı, amblem tasarımı, web sitesi tasarım ki internet sitesi tasarımlarında kurumsal çözümler kendi içinde bölümlere ayrılmıştır, e-ticaret sistemleri,web programlama gibi hizmetlerde de tasarım desteği sağlanmaktadır. şirket içi ve şirket dışında kullanılan muhasebesel evraklar, fatura, irsaliye gibi evrakların hazırlanması, kartela tasarımı, etiket tasarımı,  ambalaj tasarımı, promosyon ürünlerinin tasarımları yapılmaktadır.

Kurumsal Kimlik Çalışmasını destekleyen reklam ve tanıtım materyallerinin tasarım çalışmaları hazırlanıp, ürün veya hizmetlerin tanıtımı sırasında kullanılacak katalog tasarımı, broşür tasarımı, dergi reklam sayfaları, gazete tasarımı,  billboard reklam tasarımları, gazete ilan tasarımları, dijital baskı tasarımları,  kampanya reklam tasarımları hazırlanmaktadır. İnteraktif  olarak internet sitesi tasarımlarının yanında banner ve internet reklamlarıyla ilgili olarak tasarım faaliyetleride yapmaktayız. Yapmış olduğumuz kurumsal çözümlerin yanında bireysel isteklere bağlı olarak bireysel tasarım çalışmaları da hazırlıyoruz.

TASARIM ATÖLYESİ

YUKARI